Řasy

Katalog Profi - pro kosmetičky | Umělé řasy - syntetické řasy pro prodlužování řas

Řasy

Syntetické řasy | Umělé řasy

Řasy jsou hlavním produktem naší firmy. Všechny řasy jsou vyráběny a kontrolovány mateřskou firmou, která investovala maximum do výroby kvalitních, pevných a přesto lehkých řas, které nezatěžují řasy vlastní.

Materiál použitý na řasy

Syntetické, vysoce kvalitní řasy jsou velmi lehké a tmavé - speciálně vyráběné pro Prodlužování řas. Zatímco mnoho jiných společností používá příliš silné a tvrdé varianty (což svojí vahou zatěžuje přírodní řasy a vede k předčasnému vypadávaní vlastních řas), naše řasy jsou ultralehké, ručně vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar. 

Specialita našich řas

S pomocí nanotechnologie jsou řasy vylepšené o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou. Speciální lepidlo JB LASHES se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB LASHES zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled prodloužených řas.

Dostupné zatočení řas

Naše řasy jsou natočené jak do tvaru J / B, což připomíná tvar průměrných přírodních očních řas (pro dlouhé a rovné vlastní řasy), tak tvarované do písmena C (pro přirozený look), dále do písmena D /CC (pro výrazný design), ale i písmena U (pro dramatický efekt). Specialitou jsou řasy tvarované do písmena L - pro klientky, mající vlastní řasy sklopené výrazně dolů.

 

Druhy řas

PREMIUM ŘASY | Umělé řasy

JEDNOTLIVÉ ŘASY

Jednotlivé řasy jsou balené v pytlíkách, při aplikaci používáme silikonovou podložku. Nejlehčí řasy, které působí naprosto přirozeným dojmem, ať zvolíte řasy nejkratší (7mm) či nejdelší (16mm). K dispozici je standardně 5 zatočení (B, C, CC, D a L tvar) a pět různých sil řas: 0,07mm & 0,10mm & 0,15mm & 0,20mm &  0,25mm.

BAREVNÉ VARIANTY ŘAS | Umělé řasy

BAREVNÉ VARIANTY ŘAS

Vínová (Wine red), Višňová (Cherry red), Světle růžová (Baby pink), Tmavě růžová (Hot pink), Fialová (Purple), Královská modř (Royal blue),  Hnědočervená (Burgundy), Světle zelená (Forest Green), Tmavě zelená (Green), Žlutá (Yellow), Hnědá (Dark brown). Dále melírované, s kamínky..

MINK / NOREK ŘASY | Umělé řasy

ŘASY V PALETKÁCH

Nejloblíbenější varianta řas pro klasickou i objemovou techniku. Hebké, lesklé řasy balené v 16ti řadových paletkách. Dostupné v délce 8mm až 15mm včetně (B, C, CC, D, LD). K dispozici je standardně šest různých tlouštěk řas, a to 0.05mm, 0.07mm, 0.10mm, 0.15mm, 0.20mm, 0.25mm.

BAREVNÁ VARIANTA ŘAS MINK / NOREK | Umělé řasy

DUHOVÉ PALETKY

Paleta - 12 řad. Jedenáct druhů barevných norkových řas - černá, tmavě hnědá, světle hnědá, zlatá, žlutá, oranžová, červená, měděná (2x), fialová, zelená, modrá. Řasy dostupné v délce 8mm až 15mm včetně. K dispozici jsou standardně tři různé síly / tloušťky řas, a to 0,15mm & 0,20mm & 0,25mm.

Syntetické řasy tvar Y | Umělé řasy

ŘASY 2D, 3D..

Objemové řasy byly vyvinuty za účelem zahuštění vlastních, řídkých řas klientky či dosáhnutí maximálního zhuštění řas. Dostupné v 2D, 3D a 4D variantě, síle 0.07mm a 0.10mm a velikostech od 8mm do 15mm a oblíbených zatočení C a D.