Řasy

Katalog Profi - pro kosmetičky | Umělé řasy - syntetické řasy pro prodlužování řas

Řasy

Syntetické řasy | Umělé řasy

Řasy jsou hlavním produktem firmy JB COSMETICS (USA). Všechny řasy jsou vyráběny a kontrolovány mateřskou firmou, která investovala maximum do výroby kvalitních, pevných a přesto lehkých řas. Proto je zakupují nejznámější firmy zabývající se prodlužováním řas (Eyelash Extensions) v USA.

Materiál použitý na řasy

Syntetické, vysoce kvalitní řasy jsou velmi lehké a krásně lesklé - speciálně vyráběné pro Prodlužování řas. Zatímco mnoho jiných společností používá příliš silné a tvrdé varianty (což svojí vahou zatěžuje přírodní řasy a vede k předčasnému vypadávaní vlastních řas), řasy JB LASHES jsou ultralehké, ručně vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar. 

Specialita našich řas

S pomocí nanotechnologie firma JB COSMETICS vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou. Speciální lepidlo JB LASHES se vsakuje do mikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních lepidel JB LASHES zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled prodloužených řas.

Dostupné zatočení řas

Naše řasy jsou natočené jak do tvaru „J“, což připomíná tvar průměrných přírodních očních řas (pro dlouhé a rovné vlastní řasy), tak tvarované do písmena „C“ (pro přirozený look), dále do písmena „D“ (pro výrazný design), ale i písmena "U" (pro dramatický efekt). Specialitou jsou řasy tvarované do písmena "L" - pro klientky, mající vlastní řasy sklopené výrazně dolů.

 

Druhy řas

PREMIUM ŘASY | Umělé řasy

JEDNOTLIVÉ ŘASY

Jednotlivé řasy jsou nejběžnější a nejoblíbenější variantou řas. Nejlehčí řasy, které působí naprosto přirozeným dojmem, ať zvolíte řasy nejkratší (7mm) či nejdelší (16mm). K dispozici je standardně 5 zatočení (J, C, D, U a L tvar) a čtyři různé síly řas: 0,10mm & 0,15mm & 0,20mm &  0,25mm.

BAREVNÉ VARIANTY ŘAS | Umělé řasy

BAREVNÉ VARIANTY ŘAS

Vínová (Wine red), Višňová (Cherry red), Světle růžová (Baby pink), Tmavě růžová (Hot pink), Fialová (Purple), Královská modř (Royal blue),  Hnědočervená (Burgundy), Světle zelená (Forest Green), Tmavě zelená (Green), Žlutá (Yellow), Hnědá (Dark brown).

MINK / NOREK ŘASY | Umělé řasy

ŘASY V PALETKÁCH

Hebká varianta řas s vysokým leskem. Řasy působí již "nalíčeným" dojmem. Vhodné pro klientky, které byly zvyklé denně používat řasenku. Dostupné v délce 8mm až 15mm včetně (J ,C i D tvar). K dispozici jsou standardně tři různé síly / tloušťky řas, a to 0,15mm & 0,20mm & 0,25mm.

BAREVNÁ VARIANTA ŘAS MINK / NOREK | Umělé řasy

DUHOVÉ PALETKY

Paleta - 12 řad. Jedenáct druhů barevných norkových řas - černá, tmavě hnědá, světle hnědá, zlatá, žlutá, oranžová, červená, měděná (2x), fialová, zelená, modrá. Řasy dostupné v délce 8mm až 15mm včetně. K dispozici jsou standardně tři různé síly / tloušťky řas, a to 0,15mm & 0,20mm & 0,25mm.

Syntetické řasy tvar Y | Umělé řasy

ŘASY Y-TVARU

Řasy Y-tvaru byly vyvinuty za účelem zahuštění vlastních, řídkých řas klientky. Řasy Y-tvaru jsou dostupné v délce 9mm až 13mm včetně, v síle / tloušťce řas 0,15mm a nejoblíbenějším zatočení C.

Prodlužování řas Prodlužování řas fotky Prodlužování řas JB Cosmetics, Lashfood Kurz prodlužování řas, školení prodlužování řas