Kurzy prodlužování řas

Profesionální kurzy prodlužování řas

Jako výhradní zástupci americké firmy JB Cosmetics předáváme naše know-how a zkušenosti již od roku 2008. Naše kurzy prodlužování řas jsou intenzívní a náročné, odměnou je ale dokonalé zvládnutí techniky prodlužování a zhušťování řas i obočí.

Kurzy prodlužování řas pro začátečníky

Kurz prodlužovámí Řas

Nabízíme kurzy prodlužování řas technikou 1:1 (tj. řasa na řasu) pro začátečníky v oboru. Komplexní školení, které Vás zasvětí do techniky nejpřirozenějšího prodlužování řas. Žádné viditelné spoje či slepené řasy. V kurzu prodlužování řas Lash Specialist se naučíte techniku precizně, přirozeně a hlavně bezpečně.

Více se o kurzu Lash Specialist dozvíte zde.

 

Kurzy prodlužování řas pro pokročilé 

Kurz prodlužovámí Řas

Pro pokročilé v technice 1:1 nabízíme kurz prodlužování řas Master of Technique. Součástí tohoto kurzu jsou nejen všechny druhy Volume/Objemového prodlužování řas, ale i výuka aplikace spodních řas bezpečně, se zavřenými víčky. Významnou část školení věnujeme technice Brow Extensions, kompletní modelaci obočí (barvení, depilace, zhušťování).

Více se o kurzu Master of Technique dozvíte zde.

 

Iva KATONA
JB Eyelash Extensions Professional Trainer
Mobil: +420  774 602 975
E-mail: info@jbcosmetics.cz

Prodlužování řas Prodlužování řas fotky Prodlužování řas JB Cosmetics, Lashfood Kurz prodlužování řas, školení prodlužování řas