JB Cosmetics pomáhá

Mamma HELP - sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu

Mamma HELP - sdružení pacientek s nádorovým onemocněním prsu

V České republice každoročně onemocní rakovinou prsu téměř 6000 žen. Každá z nich prožije se sdělením diagnózy psychický šok, s nímž se musí vypořádat. V poradnách Mamma HELP nabízí klientkám bezpečné zázemí, potřebné informace a kontakty, ale hlavně empatii, pochopení a jejich vlastní zkušenost s nemocí.

Sdružení Mamma HELP vzniklo již v roce 1999 a je dnes největším ženským pacientským sdružením s celostátní působností. Více o Mamma HELP naleznete na http://www.mammahelp.cz/

Tuto nadaci s velmi důležitým posláním, ve které najdete mnoho úžasných žen oddaných pomoci druhým, podporujeme od roku 2010. Pevnější a pravidelnější spolupráci jsme navázali v říjnu 2011, během úspěšné akce ŘÍJEN V RŮŽOVÉ.

Od listopadu 2011 odvádíme nadaci příspěvek z každé prodané Černé řasenky, Ochranné řasenky, Odličovacích tampónků, Tekutého odličovače a Odstraňovače lepidla – za což děkujeme i Vám! :)

Medvídek o.s.

Medvídek o.s.

Medvídek o.s. je organizace zdravotně postižených, která pomáhá více než stovce lidí s různým postižením uplatnit se na pracovním trhu.

Zakoupením jejich ručně vyráběných výrobků (náušnice, dřevěné hračky, klíčenky apod.) dáváte těmto lidem pracovní příležitost a možnost alespoň minimálně vylepšit svoji finanční situaci.

Občanské sdružení Medvídek se snaží pomáhat všem, bez ohledu na jejich postižení, proto vzniklo i jejich motto: "Snažíme se pomáhat těm, co to nejvíce potřebují". Z toho důvodu spolupracují s dílnami po celé ČR bez ohledu na to, s jakým postižením v dílnách lidé pracují. Více informací naleznete na http://www.medvidekos.estranky.cz/

Organizaci Medvídek jsme začali podporovat v roce 2012 a pravidelným odběrem jejich ručně vyráběných výrobků obdarováváme naše vyškolené kosmetičky, obchodní partnery či klientky našeho Studia :)

Prodlužování řas Prodlužování řas fotky Prodlužování řas JB Cosmetics, Lashfood Kurz prodlužování řas, školení prodlužování řas