10 DŮVODŮ PROČ ZVOLIT JB COSMETICS

  1. Nejširší sortiment zboží! 5 druhů JB Lashes profi lepidel z USA. Nabízíme řasy jednotlivé (sypané), v paletkách, objemové, barevné, melírované, řasy s kamínky.. 5 zatočení, 5 tlouštěk a 10 délek.
  2. Nejvyšší kvalita za dostupnou cenu (díky přímému odběru od výrobce - mateřské firmy v USA).
  3. Klíčové produkty firmy JB COSMETICS jsou vyráběny přímo v USA! Pod hlavičkou JB LINE, California, USA (neporovnatelná kvalita se zbožím z Číny apod..)
  4. Odborná školitelka s praxí na stovkách klientek byla certifikovaná přímo mateřskou firmou v USA. Sama nosí JB prodloužené řasy od r. 2008. Možnost školení v anglickém jazyce.
  5. Training Studio JB Cosmetics - výhradní zastoupení firmy JB COSMETICS pro ČR a SR - je zaměřeno pouze a výhradně na profi kurzy prodlužování řas.
  6. JB COSMETICS dbá na přirozený vzhled (nikoliv efekt "mrkací panny", který vede k přetěžování a poničení vlastních řas), absolutní bezpečnost a přesnost práce (neviditelné spoje). Jen tak se dají prodloužené řasy nosit neomezeně dlouho.
  7. Originál JB certifikátu z USA je celosvětově platný.
  8. JB COSMETICS vyvinula kolekci LASHFOOD - revoluční řadu organických produktů pro růst vlastních řas. Klientka má možnost si rapidně zlepšit stav vlastních řas před, během i po aplikaci prodloužených řas.
  9. Široká škála JB produktů k "Péči poté". Všechna lepidla určená na prodlužování řas rozrušují přípravky na bázi oleje. Bude-li klientka používat své řasenky či odličovače - spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou naruší.
  10. Řídíme se heslem "Your Success is Our Success". Školením péče o nové JB designérky nekončí, ale začíná! :)
Prodlužování řas Prodlužování řas fotky Prodlužování řas JB Cosmetics, Lashfood Kurz prodlužování řas, školení prodlužování řas