Umělé řasy - nejčastější otázky

Z čeho jsou JB LASHES řasy vyrobené?

Ze syntetických vláken, která byla vytvarována a vyleštěna do podoby přírodních řas. Jsou ručně vyráběné a stále se monitoruje jejich pevnost, délka a tvar. Navíc jsou díky nanotechnologii vylepšené o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a prodlouženou řasou. Speciální lepidlo JB Lashes se do nich vsakuje a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. 

Jaký je rozdíl mezi metodou classic (řasa na řasu) a objemovou (Volume 2D až 7D)?

Technika classic 1:1 je vhodná pro klientky, které mají zdravé a husté vlastní řasy a chtějí je pouze prodloužit, nikoliv zhustit. Při volume technice jsou používány ultralehké nanořasy, několikanásobně tenčí a lehčí než vlastní řasa, což dovoluje aplikaci 2-7 takových nanořas na jednu řasu vlastní. Při aplikaci na stejné množství vlastních řas je oproti metodě 1:1 efekt u nanořas mnohem výraznější a navíc dokáží maximálně napravit defekt v podobě řídkých vlastních řas či asymetie očí. Vyšší počet nanořas prodlužuje efekt až o 3 týdny, než je tomu u metody 1:1. Tyto ultralehké nanořasy absolutně nezatěžují a tedy v žádném případě nepoškozují vlastní řasy.

Kolik stojí prodlužování řas ve studiu JB Cosmetics?

V našem studiu nabízíme metodu classic i volume v této cenové relaci:

LIGHT VOLUME (classic 1:1 až 4D)..........1 900 Kč

HOLLYWOOD EFFECT (5D a více).............2 900 Kč

Doplnění (2-6 týdnů)........... od 590 Kč do 790 Kč

Aplikaci řas vždy předchází konzultace s klientkou, při které lash-stylistka doporučí klientce nejvhodnější druhy řas, s ohledem na stav vlastních řas a samozřejmě přání klientky. Zároveň klientce sdělí, jak správně o prodloužené řasy pečovat, případně doporučí produkty pro domácí péči

Mohu na tyto prodloužené řasy použít řasenku?

Na prodloužené řasy můžete použít JB ochrannou řasenku/bázi, kterou zakoupíte u  nás ve Studiu. Přirozeně zvýrazní a zároveň mnohonásobně prodlouží životnost aplikovaných řas. Nezapomeňte: nikdy nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky. Při jejím odličování by mohlo dojít k narušení lepidla a tím odpadnutí prodloužených řas.

Jak a čím se mám odlíčit?

Ideální je si zakoupit ve Studiu JB čistící pěnu. A to nejen pro odlíčení, ale i důkladně očistění a odmaštění řas, které pak mnohonásobně déle drží. Speciální složení pleť hydratuje a díky TeaTree složce chrání před bakteriemi, záněty různého charakteru či roztočem demodex. Neobsahuje žádnou olejovou složku, je tedy naprosto bezpečná k prodlouženým řasám. Její denní použití odstraňuje maz, odumřelou pokožku i zbytky make-upu, které se mezi řasami často zachycují. Pro nejpreciznější odlíčení doporučujeme používat spolu s JB čistícím štětcem.

Cestuji letadlem a JB čistící pěna (150 ml) přesahuje povolený limit, co s tím?

Pak doporučujeme koncentrát JB čistící pěny, ze kterého si jednoduše vytvoříte 4 cestovní balení (4 x 75ml). Cestovní lahvičku s pumpičkou obdržíte ke koncentrátu zdarma. Další možností je zakoupit si JB odličovací ubrousky. Vše je k dostání ve Studiu JB Cosmetics

 

 

Umělé řasy

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Při správné aplikaci a péči klientky, vydrží prodloužené řasy stejně dlouho, jako cyklus vlastní řasy. Protože se vlastní řasy neustále obnovují, doporučuje se 3 až 4 týdenní interval doplňování. 

Jak dlouho trvá aplikace prodloužených řas?

Aplikace prodloužených řas zpravidla trvá kolem 1,5 hodiny, doplnění pak cca 60 minut.

Poškozuje prodlužování řas vlastní řasy?

Prodloužené řasy jsou přilepeny na keratinizovanou část vlastní řasy a jsou velmi lehké. Proto vlastní řasy ani minimálně nezatěžují a tedy je nemohou poškodit. Nicméně neodborná aplikace, kde nebyla dodržena bezpečnostní pravidla, bohužel vlastní řasy poničit může. Proto klademe na proškolení takový důraz.