Umělé řasy - nejčastější otázky

Nejčastější otázky ohledně prodlužování řas

Z čeho jsou JB LASHES řasy vyrobené?

Jsou to syntetické řasy s vlákny s mikropóry, která byla vytvarována a vyleštěna do podoby přírodních řas tak, aby vypadaly zcela přirozeně. Řasy JB LASHES jsou RUČNĚ vyráběné a stále se monitoruje pevnost, délka a tvar. S pomocí nanotechnologie firma JB COSMETICS vylepšila své syntetické řasy o mikropóry, které optimalizují spojení mezi vlastní a syntetickou řasou. Speciální adhesivum JB LASHES se vsakuje domikropórů těchto řas a po kontaktu s vlastní řasou se ihned dokonale přilepí. Kombinace těchto unikátních řas a vysoce kvalitních adhesiv JB LASHES zaručuje spojení, které vydrží po celou dobu životnosti řasy vlastní. Mikropóry samozřejmě nijak negativně neovlivňují vzhled syntetických řas, ty zůstávají po celou dobu krásně černé, výrazné a lesklé.

Jedná se o SEMIPERMANENTNÍ nebo PERMANENTNÍ prodlužování řas?

JB LASHES pochází z USA, stejně jako první lídři této technologie prodlužování řas. Tato metoda – tj. řasa na řasu – se celosvětově nazývá  Semipermanent Eyelash Extensions – tedy Semipermanentní prodlužování řas. Jedná se o nejvýstižnější název, protože výraz PERMANENTNÍ  by v této souvislosti znamenal, že jednou aplikované řasy Vám vydrží po celý život. A to - vzhledem k tomu, že růstový cyklus řasy je dva až tři měsíce – není možné.  SEMIPERMANENTNÍ je tedy správné a celosvětově respektované označení této metody.

Jaký je rozdíl mezi metodou 1:1 (řasa na řasu) a Objemovou / Volume (2D až 5D)?

 

* oproti předchozí technice (1:1) jsou u Volume techniky používány ultralehké nano-řasy, několikanásobně tenčí a lehčí než vlastní řasa, což dovoluje aplikaci 2-5 takových nano-řas na jednu řasu vlastní 

* při aplikaci na stejné množství vlastních řas je oproti metodě 1:1 efekt u nano-řas mnohem výraznější

* použití nano-řas dokáže maximálně napravit defekt v podobě řídkých vlastních řas či asymetie očí

* vyšší počet aplikovaných nano-řas prodlužuje efekt až o 3 týdny, než je tomu u metody 1:1

* ultralehké nano-řasy absolutně nezatěžují, tedy v žádném případě nepoškozují vlastní řasy

 

Kolik stojí prodlužování řas ve Studiu JB Cosmetics?

V našem Studiu nabízíme profesionální aplikace pro klientky v této cenové relaci:

 

LIGHT VOLUME (Metoda 1:1, Volume 2D/3D)

Prvotní aplikace za 1 900 Kč

Doplnění od 550 Kč do 750 Kč

 

HOLLYWOOD EFFECT (Volume 4D/5D):

Prvotní aplikace za 2 900 Kč

Doplnění od 600 Kč do 800 Kč

 

Aplikaci vždy předchází konzultace s klientkou, při které lash-stylistka doporučí klientce nejvhodnější druhy řas - s ohledem na stav vlastních řas a samozřejmě přání klientky. Zároveň klientce sdělí, jak správně o prodloužené řasy pečovat, případně doporučí produkty pro domácí péči

Mohu na tyto prodloužené řasy použít černou řasenku?

Jedinou černou řasenku, kterou můžete použít na JB prodloužené řasy je Volume-Up Coating řasenka, kterou můžete zakoupit od své JB designérky ihned po aplikaci. Dodává řasám hustotu, délku a krásnou křivku. Je vodou odstranitelná. Nezapomeňte: NIKDY nepoužijte řasenku na bázi oleje a tzv. voděodolné řasenky! Při jejím odličování by mohlo dojít k narušení lepidla z prodloužených řas a tím odpadnutí JB řasy.

Umělé řasy

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Při správné aplikaci a správné péči klientky, vydrží prodloužené JB LASHES řasy stejně dlouho, jako cyklus vlastní řasy. Protože vlastní řasy přirozeně vypadávají, doporučuje se 3 až 4 týdenní interval doplňování, aby řasy vypadaly stále plné.

Co dělat, když má klientka řasy bledé?

Doporučujeme řasy nejprve nabarvit, ale nikoliv v ten stejný den. Nejlépe 48 hodin před aplikací.

Jak dlouho trvá aplikace prodloužených řas?

Aplikace prodloužených řas metodou 1:1 (tedy řasa na řasu) zpravidla trvá kolem 1,5 hodiny. Objemová technika prodlužování řas je složitější metodou, a tedy i časově náročnější - kolem 2 hodin.

Poškozuje prodloužení řas vlastní řasy?

Prodloužení je přilepeno na keratinizovanou část přírodní řasy a je velmi lehké. Proto nemůže způsobit žádné poškození. Každý z našich výrobků je důkladně testovaný týmem zkušených techniků JB COSMETICS, aby byla zaručena nezávadnost. Nicméně neodborné provedení, kde nebyla dodržena pravidla bezpečné aplikace, bohužel vlastní řasy poničit může. Proto klademe na proškolení takový důraz.

Prodlužování řas Prodlužování řas fotky Prodlužování řas JB Cosmetics, Lashfood Kurz prodlužování řas, školení prodlužování řas