Kurz prodlužování řas

Kurz prodlužování řas - technika classic 1:1 

 

Kurz prodlužovámí Řas

Intenzivní a komplexní školení prodlužování řas, kde se naučíte nejen precizní aplikaci řas classic 1:1, ale i hotových vějířků. S jedním školením tak budete moci ve svém salónu nabízet jak klasické prodlužování, tak objemové zhuštění řas. Od roku 2008 jsme proškolili již stovky spokojených lash-stylistek. Abychom vám mohli věnovat maximální pozornost, školíme pouze dvě osoby v jeden den. We provide Eyelash Extensions trainings in English as well.

Kurzy prodlužování řas JB Cosmetics

Teoretická část

Postupujeme podle obsáhlého manuálu, kde objasňujeme pravidla použití délky, síly, barvy a tvaru jednotlivých řas, druhy designu atd. Probíráme rovněž stavbu, anatomii a fyziologii vlasů, zásady hygieny a bezpečnosti, nejčastější otázky a řešení problémů, jak má probíhat konzultace, marketingové typy a strategie, finanční stránku této služby, zásadní pravidla prodlužování řas, které nesmí být porušeny, doplňování a odstraňování řas a mnoho dalších, důležitých věcí. 

Praktická část

Po pauze na občerstvení přecházíme k praxi, kdy začíná výuka na vaší modelce. Nejprve pracujeme s řasami classic 1:1 a po úspěšném zvládnutí této části přecházíme na práci s hotovými vějířky. Aplikace hotových vějířků (3D, 5D, příp. 7D) vám totiž umožní bezpečně napravit deficit v podobě řídkých řas, asymetrie očí atd., kde metoda classic 1:1 nestačí. 

Průběh kurzu

Oficiální konec školení je v 17 hodin. Pokud ovšem potřebujete posunout začátek či konec školení, jsme velmi flexibilní. Školíme maximálně dvě zájemkyně v jeden den - jen tak Vám můžeme věnovat maximální pozornost, jak během teorie tak praxe. Každá školená má svou modelku. Po celou dobu školení je podáváno občerstvení pro vás i vaši modelku - s sebou tedy nevozte nic kromě trpělivosti, dobré nálady a chuti učit se nové věci :)

Certifikát

Po úspěšném zakončení praktické části obdržíte celosvětově platný certifikát mateřské firmy JB Lashes (USA).

Marketing

Řídíme se stejným heslem jako mateřská firma - Your Success is Our Success - tedy Váš úspěch je náš úspěch. Proto je pro nás samozřejmostí poskytnout Vám veškeré marketingové materiály a dokumenty, stejně tak jako uvedení v našem adresáři vyškolených kosmetiček na našich stránkách - aby si Vás klientky mohly lépe a snadněji najít. Cílem nás všech by měla být bezchybná aplikace, která v žádném případě neponičí vlastní řasy klientky. 

Termíny kurzů

Jako oficiální školící dny jsou stanoveny pátky a pondělí. Pokud chcete znát aktuální volné termíny nebo vám vyhovuje spíše jiný den, kontaktujte nás.

Ceny kurzu 

Aktuální cenová nabídka školení a startovacích sad je uvedena na stránkách našeho e-shopu. Pro zobrazení velkoobchodních cen je potřeba se zaregistrovat

O nás

Kurz prodlužování řas Praha

Studio JB Cosmetics najdete na adrese Slezská 66, Praha 3. Kurzy vede odborná školitelka již od roku 2008, kdy obdržela v USA školitelský certifikát. Nabízíme tedy bohaté zkušenosti a jedinečné know-how, které vám umožní provádět precizní a naprosto bezpečnou aplikaci řas.

Iva KATONA
JB Eyelash Extensions Professional Trainer
Mobil: +420  774 602 975
E-mail: info@jbcosmetics.cz

Prodlužování řas Prodlužování řas fotky Prodlužování řas JB Cosmetics, Lashfood Kurz prodlužování řas, školení prodlužování řas