Katalog produktů pro prodlužování řas

Produkty JB Cosmetics

Veškeré produkty firmy JB COSMETICS, určené jak pro JB designérky na prodlužování řas, tak pro klientky k péči poté, jsou vyráběny v USA pod hlavičkou JB LINE Ltd. (California, USA) - záruka té nejvyšší kvality!

Díky přímému odběru od mateřské firmy (bez prostředníka) zaručujeme vždy "čerstvost" a dostupné ceny.

Klíčové produkty mají atesty SZÚ.

JB designérka může své klientce vytvořit zcela unikátní design pomocí širokého sortimentu ultralehkých řas. Může volit ze 2 základních variant, tj. Jednotlivé (gramové balení) či V paletkách (16ti řadová balení), oba druhy řas jsou k dispozici ve 5 různých zatočeních.
Dále může kombinovat 5 různé sil řas a 11 možných délek. Pro náročnější klientky či více kreativní design jsou zde Volume řasy, barevné řasy, melírované řasy, řasy s kamínky..atd.

JB COSMETICS nabízí široký výběr profesionálních lepidel na trhu! 2 na medikální úrovni (průhledné a černé), 1 pro citlivé oči a 2 rychleschnoucí, patřící k nejlepším ve své třídě.

JB COSMETICS (USA) stále vyvíjí nové, inovované produkty včetně kolekce LASHFOOD - revoluční řady produktů pro růst delších, silnějších a tmavších řas.

Klientkám můžete nabídnout škálu produktů - ochranné řasenky, černé řasenky a speciální odličovače – vyvinuté firmou JB COSMETICS (USA) pro tu nejlepší péči o prodloužené řasy.

Katalogy produktů JB Cosmetics podle druhu použití