Odstraňovač make-upu

Katalog Profi - pro kosmetičky | Odstraňovač make-upu

JB COSMETICS Proteinový odstraňovač očního make-upu

Proteinový odstraňovač očního make-upu

(100 tampónků)

Tyto speciální bezolejové odličovací tampónky se používají před aplikací, pro dokonalé a bezpečné odlíčení řas a očního okolí. Perfektně odstraní make-up, nečistoty a mastnotu a tím ideálně připraví podklad pro aplikaci prodloužených řas. Vyhněte se tomu, aby se tamponek dostal přímo do oka. Pro sterilní uchopení tamponku použijte pinzetu.

Doporučuje se klientkám s prodlouženými řasami, které si líčí oční okolí. S pomocí těchto tampónků si mohou dokonale a přitom bezpečně odlíčit make-up, stíny a dokonce linky. Naprosto hladké, nezanechávají žádná vlákna, která se mohou zachytit ve spoji mezi vlastní a syntetickou řasou. Nepoužívejte přímo na prodloužené řasy!

JB COSMETICS Proteinový odstraňovač očního make-upu (tekutý) & Primer

Proteinový odstraňovač očního make-upu (tekutý) & Primer

Tento speciální bezolejový odličovač bezpečně odstraní oční make-up, nečistoty a mastnotu před aplikací Prodloužených řas. Zanechá řasy a oční okolí dokonale čisté. Může být použit denně k jemnému odličování těch, kteří nosí Prodloužené řasy. Zajišťuje delší životnost Prodloužených řas.

Nakápněte malé množství Primeru do umělohmotného kalíšku a lehce v něm smočte dva mikrokartáčky. Oba mikrokartáčky stlačte k sobě tak, aby byly mírně vlhké, ale ne příliš nasáklé. Řasu, kterou potřebujete očistit (odmastit), držte mezi oběma mikrokartáčky. Jemně a pomalu několikrát řasu přetřete a tím odstraňte nechtěné nečistoty a mastnotu. Nedovolte, aby se Primer dostal do oka.