Kurz prodlužování řas pro pokročilé

Kurz Master of Lash & Brow Technique

  1. Volume/Objemové prodlužování řas
  2. Prodlužování spodních řas
  3. Kompletní modelace obočí

školení prodlužovámí řas pro pokročiléJedná se o komplexní školení pro profesionály, kteří mají již praktické znalosti techniky 1:1 (řasa na řasu). Počet účastníků v jeden den je – oproti jiným firmám - omezen na 2! Jen tak Vám můžeme věnovat maximální pozornost po celou dobu kurzu.

V průběhu praktické části používáme pouze náš materiál, Vaše sady zůstanou kompletní. Kurz probíhá celý den. Doba trvání je přibližně 7 hodin - záleží na Vaší zručnosti, z čehož podstatnou část tvoří praxe pod dohledem školitelky. Začínáme v 9 hod, modelky přicházejí v 9:45hod, odlíčené.

Školíme i v anglickém jazyce / WE DO LASH & BROW TRAININGS IN ENGLISH AS WELL.

Kurzy prodlužování řas JB Cosmetics

Teoretická část

Všechny používané techniky Volume/ Objemového prodlužování řas - bez rizika zatížení vlastních řas. Osm řas na jednu řasu vlastní Vás učit nebudeme. Umíme dokonalého objemu dosáhnout také - ale jemně, přirozeně a hlavně bezpečně.

Nejpoužívanější designy, vytvářené pomocí objemových řas. Stanovení ideálního počtu prodloužení na 1 řasu vlastní (jemné vs. výrazné zhuštění).

Prodlužování spodních řas bez rizika alergické reakce. Sortiment speciálních řas, lepidla a pomůcek pro tuto techniku.

Komplexní úprava obočí. Spolu s objemovým prodlouženým řas dotváří dokonalou proměnu:

  1. Precizní způsob barvení obočí a jeho design
  2. Depilace: přesná, rychlá a bezbolestná pomocí cukrové pasty
  3. Zhuštění metodou Brow Extensions, korekce defektů

Představení kompletní nabídky Ultralehkých řas pro všechny druhy Volume technik (0.07, 0.10, 2D, 3D..), speciální druhy používané na obočí, spodní řasy, nástroje a pomůcky pro tyto techniky.

Dále výhody x nevýhody pravých norkových řas oproti Ultratenkým, finanční stránka věci a mnohé tipy a triky pro lehčí začátky a úsporu času.

Praktická část

Školení prodlužování řas Praha

K praktickým ukázkám přecházíme nejpozději v 10hod. Modelky by se měly do Studia dostavit do 9:45hod, a to s důkladně odlíčeným očním okolím. Obočí pokud možno nijak upravované ani barvené. Praktická část trvá až do cca 15:30hod, s malou přestávkou na občerstvení.

Podmínky

Oficiální konec pokročilého kurzu Master of Technique je v 16 hodin. Potřebujete-li ovšem posunout začátek či konec , dejte nám prosím vědět. Každá školená si musí zajistit svou modelku. V pauze je podáváno občerstvení. S sebou si můžete vzít své oblíbené pinzety či jiné nástroje – v opačném případě Vám rádi půjčíme naše.

Certifikát

Dle finálního zhodnocení Vaší práce během kurzu obdržíte mezinárodně uznávaný certifikát JB Lashes! Vystavujeme ho my, výhradní zástupci firmy JB Cosmetics pro ČR a SR.

Termíny kurzů

Jako oficiální školící dny jsou v našem Studiu stanoveny PÁTKY a NEDĚLE. Vzhledem k tomu, že školíme v jeden den maximálně DVĚ zájemkyně, kurzy se rychle obsazují. Pro aktuální volné termíny nebo pokud Vám vyhovuje spíše jiný den, kontaktujte nás.

Ceny kurzu prodlužování řas pro pokročilé

Aktuální cenovou nabídku pro zájemce kurzu Master of Technique , včetně startovacích sad nabízených k tomuto kurzu, najdete na stránkách našeho e-shopu. Při zakoupení startovacích sad získáváte výhodnější cenu školného!

Pro zobrazení velkoobchodních cen je třeba se zaregistrovat.

O nás

Kurz prodlužování řas Praha

Training Studio JB Cosmetics najdete na adrese Slezská 66, Praha 3. Odborná školitelka s praxí na stovkách klientů byla certifikována přímo mateřskou firmou JB COSMETICS v USA. Možnost školení i v anglickém jazyce.

Iva KATONA
JB Eyelash Extensions Professional Trainer
Mobil: +420  774 602 975
E-mail: info@jbcosmetics.cz

Prodlužování řas Prodlužování řas fotky Prodlužování řas JB Cosmetics, Lashfood Kurz prodlužování řas, školení prodlužování řas